Torebki i worki

Torebka dla dziewczynki – nowy projekt Beautifuthings.
Projektując dla Was torebki nie mogliśmy zapomnieć o małych damach. Tym razem stawiamy na haft personalizujący w widocznym miejscu.czytaj więcej

Od jakiegoś czasu mamusie i ciocie znajdą u nas także torebki dla swoich pociech. Torebki i nerki oraz inne akcesoria idealnie wpiszą się jako prezent dla małych księżniczek. Nasze torebki wykonujemy z najwyższej jakości tkanin i skór naturalnych. A my dołożyliśmy wszelkich starań aby, każdy nasz projekt był wyjątkowy, oryginalny i w całości spełniał Wasze wysokie wymagania.
Pomysł na prezent – torebka od Beautifulthings.
Wszystkie produkty, które Wam oferujemy w naszym sklepie Beautifulthings  personalizujemy lub Wy sami możecie je spersonalizować. Dlatego jeśli szukacie prezentu dla dziewczynki, trafiliście idealnie. Torebki dla dziewczynek wykonujemy ze skóry naturalnej z haftem (imieniem, inicjałami lub innym tekstem lub znakiem graficznym) co sprawia, że stają to wyjątkową opcją na prezent z różnych okazji zarówno urodzin jak i komunii.

Wszystkie produkty dla dzieci owijamy w różową bibułę, wkładamy do pudełka i oklejamy naklejkami z podziękowaniem. Dodatkowym podkreśleniem wyjątkowości prezentu jest to, że odręcznie piszemy imię właściciela na pudełku.
Torebka dla dziewczynki. A co jeśli mam swój projekt?
Jeśli spodobała Ci się któraś z naszych torebek ale nie odpowiadają Ci jej kolory lub tkaniny, z których jest wykonana, wystarczy, że do nas napiszesz. A my już zajmiemy się resztą, przesyłając Ci tkaniny do wyboru, te które Cię interesują. Co więcej wykonujemy także projekty z rysunku dziecka, co okazuje się być wspaniałym pomysłem na prezent.

Wybierając nasze produkty wspierasz Polską, małą, rodzinną pracownię, masz gwarancję niepowtarzalności i oryginalności.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.