Dziecko

Beautifulthings prezentuje przytulanki handmade dla dzieci.

Przytulanki dla niemowląt handmade to wyjątkowy prezent na roczek i chrzest.czytaj więcej

Szukając idealnego prezentu na różne okazje stawiamy sobie wiele wymogów, takich jak estetyka, funkcjonalność czy bezpieczeństwo. Beautifulthings staje na wysokości zadania i przedstawia oryginalną ofertę przytulanek handmade, które zadowolą najwybredniejszych. Proponujemy przytulanki dla niemowląt i dzieci starszych. Coś dla małych księżniczek jak i dzielnych rycerzy. Nasze zabawki są wyjątkowym prezentem na roczek lub na chrzest  dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Przytulanki handmade powstają z myślą o kliencie, dlatego są wyjątkowym prezentem na roczek.

Produkty powstają dla Was w niedużej pracowni, gdzie stawiamy na jakość, a nie na ilość. Przygotowujemy Wasze zamówienia z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta owocuje w niespotykane i oryginalne przytulanki handmade.

Co więcej, nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości tkanin i materiałów przyjaznych dla naszych maluszków. W większości przypadków jest to 100% bawełna typu premium, polar o idealnej gramaturze  i miękki velvet. Są przyjemne w dotykaniu, ale też w przytulaniu. Są piękne a co najważniejsze bezpieczne.

Beautifulthings tworzy Twoje wymarzone przytulanki dla niemowląt

Spodobał Ci się miś z imieniem dziecka ale nie odpowiadają Ci jego kolory i wzory na tkaninie? Nic się nie dzieje, każdy produkt w sklepie Beautifuflthings może zostać dowolnie spersonalizowany. Wystarczy że się z nami skontaktujesz i podasz kilka podstawowych informacji. Takich jak, płeć dziecka, jego wiek, okazja na którą szukasz przytulanki handmade, ulubiony kolor lub rzecz maluszka a w przypadku niemowląt np. kolory z pokoju lub kącika dziecka. Gdy już zbierzemy wszystkie informacje, wyślemy Ci kilka tkaninowych propozycji do wyboru. I wyjątkowy prezent na roczek gotowy!

Beautifulthings pakuje przytulanki handmade w wyjątkowy sposób

Pamiętajmy także o tym, że prezent na roczek dla chrześniaka jak i ten na chrzest to nie tylko zawartość (choć jest istotna) ale i opakowanie. Wszystkie produkty ze sklepu Beautifulthings pakuje w bardzo wyjątkowy sposób. Wychodzimy z założenia, że sam produkt jest tak wyjątkowy zarówno dla Was jak i dla nas, że musi zostać idealnie zapakowany.

Wszystkie przytulanki dla dzieci owijamy w różową bibułę, wkładamy do pudełka i oklejamy naklejkami z podziękowaniem. Dodatkowym podkreśleniem wyjątkowości prezentu jest odręcznie napisane imię właściciela na pudełku.

Wybierając nasze produkty wspierasz Polską rodzinną pracownię, masz gwarancję niepowtarzalności i oryginalności, ponieważ przytulanki handmade to idealny i wyjątkowy prezent na chrzest, który dodatkowo staje się piękną pamiątką i dekoracją pokoju maluszka.

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.