Słoń z imieniem

Beautifulthings projektuje pierwszą przytulankę handmade.

Słoń z imieniem dziecka był pierwszą przytulanką handmade, którą zaprojektowaliśmy w Beautifulthings.

Przytulanka handmade z imieniem dziecka jaką jest nasz słonik to nasz pierwszy projekt ever, który stworzyliśmy dla Was. Świetnie sprawdza się jako prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.czytaj więcej

Przytulanka handmade – słonik z imieniem i jak wszystko się zaczęło.

Słonika z imieniem zaprojektowaliśmy jako pierwszą przytulankę handmade w Beautifulthings. Szukaliśmy produktu na początek, który będzie prosty w swoim projekcie, ale także gdzie będzie można zaszaleć ze wzorem tkaniny. Który sprosta Waszym wymaganiom i będzie super sprawdzał się jako prezent na chrzest, prezent na roczek lub inne okazje. Uszy które są całkiem spore dają możliwość haftu nawet z datą lub inną wiadomością niż imię dziecka. Do tego są bardzo przyjemne i milusie w dotyku, ponieważ są uszyte z polaru typu minky (do wyboru mamy gładki niezwykle miękki i ten klasyczny z bąbelkami).

Bawełna jaką wybieramy do naszych przytulanek handmade jest zawsze jakości Premium, tak też było i w przypadku słonia z imieniem. Spokojnie możemy tutaj zaszaleć jeśli chodzi o wzory. Odważne i bardzo jaskrawe lub stonowane, pastelowe kolory, wszystko jest możliwe. Wystarczy Wasz pomysł, a my już zajmiemy się resztą. I niepowtarzalna przytulanka dla niemowlaka gotowa.

Wnętrze przytulanki dla niemowląt też jest istotne.

Środek naszej przytulanki handmade słonika z imieniem także nie pozostawia wątpliwości. Wszystkie produkty wypełniamy najwyższej jakości kulką silikonową. Co ważne należy zaznaczyć, że jest ona antyalergiczna i idealnie sprężysta. Przez co nasze wszystkie przytulanki handmade, także lalki i Anioły Stróże są bezpieczne i oryginalnym prezentem na chrzest.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.