Lalka z imieniem

Nowość jaką ostatnio stworzyliśmy to przytulanka handmade w postaci lalki dla dziewczynki idealnym prezentem.

Pierwsza lalka – przytulanka to wspaniały prezent na chrzest lub na roczek.

Prezent na chrzest, którego szukasz powinien być oryginalny, trafiłeś doskonale. Nasze doświadczenie pokazuje, że idealnie w tej roli prezentu sprawuje się także lalka z imieniem malucha. To także wspaniała pamiątka na całe życie.czytaj więcej

Jak powstała nasza przytulanka handmade – Lalka z imieniem?

Lalka z imieniem jak inne nasze produkty powstała z potrzeby serca. Skontaktowała się z nami klientka, która potrzebowała  idealnego prezentu na chrzest ale nie chciała aby to był anioł. Jedyne z wytycznych jakie dostaliśmy to żeby koniecznie to była lalka dla dziewczynki. Po przeanalizowaniu wszystkich informacji jakie dostaliśmy, w tym kolor oczu bobasa, powstał wstępny projekt lalki – przytulanki handmade.

Nasza lalka dla dziewczynki powstała na bazie innej naszej przytulanki handmade jaką jest Anioł Stróż. Odświeżona została buzia lalki i zupełnie nowa fryzura w postaci uroczego koczka, przewiązanego wstążką. Lalka dostała także rączki, które są tak długie aby mogły być zawiązane. Do tego sukienka, przyszyta na stałe, z przodu i z tyłu. I na koniec korale z pomponów. W połączeniu z haftowaną aplikacją serca z imieniem, całość prezentuje się całkiem oryginalnie i wyjątkowo jak na prezent na roczek przystało.

Specjalnie dla Ciebie zmienimy lalkę dla dziewczynki jako prezent na chrzest.

Jeśli nie znalazłeś/łaś odpowiedniego koloru lalki, nic się nie martw. Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz i opiszesz czego oczekujesz. My wybierzemy odpowiednie wzory tkanin oraz kolory nici i wyślemy do Twojej akceptacji. Po zaakceptowaniu, ruszamy do szycia i lalka dla dziewczynki gotowa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.