Anioł z imieniem

Beautifulthings przedstawia przytulankę dla niemowląt.

Anioł Stróż – przytulanka handmade, jest idealna na prezent na chrzest dla dziewczynki i chłopca.

Wyjątkowy prezent na chrzest nie zawsze jest prosto znaleźć, ale Beautifulthings wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Właśnie z myślą o Was powstała przytulanka handmade –Anioł Stróż, która jest idealnym dodatkiem lub głównym prezentem ma chrzest.czytaj więcej

Przytulanka handmade – Anioł Stróż powstał z potrzeby serca.

Z racji tego, że jesteśmy niewielką rodzinną manufakturą, każdy nasz produkt, nawet ten najmniejszy, ma swoją własną historię. Jak się okazuje nie było inaczej i w tym przypadku, wyjątkowego prezentu na roczek. Pewnego razu jedna z naszych klientek potrzebowała przytulanki dla niemowląt, która równocześnie będzie prezentem podczas pierwszych odwiedzin. Po przeanalizowaniu wszystkich niezbędnych informacji, Beautifulthings zaproponowało lalkę przytulankę dla niemowląt – Anioła Stróża. Połączenie mięciutkiego velvetu z wysokiej jakości bawełną w oryginalnych wzorach zaowocowało oryginalnym prezentem na roczek jak i na chrzest.

Beautifulthings używa haftu komputerowego do stworzenia wyjątkowego prezentu na roczek.

Haft komputerowy to jeden z czynników, która wyróżnia nie tylko przytulankę dla dzieci, ale i inne nasze produkty. Z przodu Anioła przytulanki handmade haftujemy imię jego właściciela w serduszku. Natomiast z tyłu pod skrzydłami Anioła Stróża haftujemy fragment modlitwy „Aniele Boży”. W każdej naszej lalce przytulance wszystkie nici dobieramy tak, aby idealnie współgrały z tkaninami z jakich jest zrobiony Anioł Stróż.

Beautifulthings nadal ulepsza dla Was przytulankę handmade.

Pierwszy nasz Anioł Stróż – przytulanka dla niemowląt powstała jakieś 2 lata temu. Od tego czasu trochę go zmieniliśmy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom idealnej przytulanki handamde jako prezentu na chrzest. Po pierwsze buzia, początkowo Aniołek miał zamknięte oczy, był rumiany i uśmiechnięty. Z czasem, pytaliście o przytulankę dla niemowląt z otwartymi oczami. Zrobiliśmy wstępny projekt, który od razu przypadł Wam do gustu. Nasza przytulanka zyskała piękne otwarte oczy, oraz nosek. I tutaj nowa funkcja, którą dodaliśmy, a mianowicie, możecie sami wybrać kolor oczu przytulanki pod kolor oczu Waszego maluszka. Ta możliwość sprawiła, że Anioł Stróż stał się jeszcze bardziej spersonalizowany, a co tylko umacnia nas w przekonaniu, że jest on idealnym i wyjątkowym prezentem na roczek jak i na chrzest.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.