Kocyki Zestawy Narzuty

W Beautifulthings powstaje kocyk dla niemowlaka.

Kocyk dla niemowlaka późniejszy kocyk z imieniem dla przedszkolaka stają się idealnym klasycznym prezentem.czytaj więcej

Anioły z imieniem, słonie i lale które posiadamy w swojej ofercie nadają się idealnie jako prezent na chrzest. A co z tymi, którzy wolą bardziej klasycznie? Którzy wybierają skomponowanie własnej wyprawki dla bobasa. Beautifulthings także tutaj potrafi coś zaradzić. Dlatego do naszej oferty weszły już na stałe także kocyki dla niemowląt ale i także kocyki dla przedszkolaka.

Kocyk dla niemowlaka jest pierwszą propozycją dla Was.

Wyjątkowym ale i klasycznym prezentem na chrzest będzie na pewno kocyk z imieniem dla niemowlaka. Zaprojektowaliśmy go dla Ciebie tak aby wystarczył nie tylko na pierwsze dni ale i na dłużej. Wykonaliśmy go z wysokiej jakości tkanin takich jak velvet i bawełna w niebanalne wzory. Do tego idealniej grubości owata, tak aby kocyk  dla niemowlaka nie był ani za gruby ani za cienki. Imię właściciela, które haftujemy na kocyku dla dziecka jest idealnym dopełnieniem całości. To już Tobie zostawiamy wybór czy ma być małe, nie rzucające się w oczy czy wręcz przeciwnie. Wyjątkowo zapakowane stają się oryginalnym prezentem na chrzest.

Beautifulthings projektuje kocyk przedszkolaka.

To dopiero wyzwanie, przedszkolaki to wymagający klienci. Kocyk przedszkolaka musi zatem spełniać i walory estetyczne, uwzględniając zainteresowania dziecka jak i to, że musi on być znacznie większy niż kocyk dla niemowlaka. Do kompletu z czasem zaprojektowaliśmy także poduszkę z imieniem. To ważne aby rzeczy w przedszkolu się nie pogubiły, a nawet jeśli się gdzieś zawieruszą łatwo będzie odgadnąć czyje kogo, skoro będą personalizowane haftem.

Ostatni krok Beautifulthings zaprojektowanie narzut na łóżko dziecięce.

Nie lada wyzwanie, narzuta na łóżko dziecięce powstaje z przyjemnej w dotyku bawełny oryginalne wzory. Ponieważ często dostawaliśmy pytania o narzuty na łóżko z bohaterami bajkowymi, szyliśmy je na zamówienie. Aż udało się zaprojektować idealne narzuty na łóżko z lamówką i dodać do naszej oferty. Narzuty na łóżko które szyjemy mogą być kolorowe lub w stonowanych barwach, standardowych wymiarów lub całkiem  niespotykanych, wszystko zależy od Ciebie.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.