Akcesoria

Akcesoria – Zero Waste.

Zapraszam Cię do wyjątkowej zakładki w moim sklepie z torebkami skórzanymi. A mianowicie do sekcji personalizowanych akcesorów skórzanych – zero waste.

Prowadząc warsztat kaletniczy w którym projektuje i szyje dla Ciebie torebki, zawsze zostają odpady skóry. Staram się aby były one za każdym razem jak najmniejsze. Ale jednak są one nieuniknione. Dlatego od jakiegoś czasu cały czas aktualizowana zakładka z akcesoriami skórzanymi działa prężnie.

Kupując te małe akcesoria skórzane nie tylko dostajesz piękny, oryginalny i personalizowany produkt. Co ważniejsze, pomagasz mi w sprzątaniu mojej pracowni w myśl zasady Zero Waste.

Przedmioty, które tutaj znajdziesz idealnie sprawdzą się na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby. A opcja dodania inicjałów, imienia lub dowolnego znaku graficznego, sprawia że anonimowy produkt staje się bardziej osobisty.

Moja mała misja przy tworzeniu tej zakładki to promowanie zrównoważonego stylu życia. Dlatego stworzyłam tę kategorię, by zaoferować Ci unikatowe, personalizowane akcesoria, które są tworzone z minimalnym wpływem na środowisko.

Ciesz się zrównoważonymi zakupami, wiedząc, że każdy produkt w tej kategorii został wykonany z dbałością o środowisko. A przy tym podkreśla Twój indywidualny styl. Wybierając te akcesoria skórzane zero waste, wspierasz ideę recyklingu i redukcji odpadów, jednocześnie ciesząc się wysoką jakością naszych produktów.

 

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.