O nas

Marka beautifulthings powstała w 2010 r z potrzeby pasji do tworzenia i projektowania oraz miłości do mody młodej projektantki.

To manufaktura inna niż wszystkie, w której powstają rzeczy piękne i niepowtarzalne. Nie znajdziesz tu dwóch identycznych przedmiotów, gdyż wszystkie one szyte i wykonywane są na konkretne zamówienie naszych klientów. Każdy kawałek materiału skrojony i zszyty ręcznie tylko z najlepszych jakościowo tekstyliów, daje gwarancję finalnego produktu jednego w swoim rodzaju.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania a to dlatego, że robimy to co kochamy, nie wstydzimy się naszych produktów, a wręcz przeciwnie jesteśmy z nich bardzo dumni.  Wszystkie rzeczy wychodzące spod naszych rąk są dopieszczone do granic możliwości.

Dbamy o poczucie wyjątkowości naszych klientów, dlatego produkty które tworzymy zawsze wykonywane są w ograniczonych ilościach. Nie realizujemy zamówień hurtowych,  gdyż nie mielibyśmy kontaktu z naszymi klientami, a przez to nie moglibyśmy poznać ich końcowych oczekiwań.  Praktycznie każdy produkt tworzony przez beautifulthings  czy to torebka skórzana, materiałowa, czy maskotka dla dziecka jest w mniejszym lub większym stopniu personalizowana  pod konkretne oczekiwanie nabywcy.

Możliwość personalizacji każdego produktu poprzez haft komputerowy lub zmiany tkaniny z którego jest wykonany.To wszystko sprawia, że kupujesz produkt bardzo osobisty, dopasowany do Twoich potrzeb i upodobań.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wielką dbałością o szczegóły, a materiały, których używamy posiadają Certyfikat Oekotex 100.

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.