Hobo

Jednym z pierwszych naszych projektów był klasyczny worek.

Torebka worek to chyba jedna z naszych ulubionych, początkowo była półokrągła a z czasem zmieniła całkowicie swój kształt na podstawę kwadratu.czytaj więcej

Torebka damska na co dzień czyli hobo.

Na co dzień przy wyborze torebki sugerujemy się ne tylko wyglądem i formą lecz przede wszystkim wygodą. Ma być wygodnie, ładnie i praktycznie. Taka jest właśnie nasza torebka worek. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby idealnie układała się do ciała, co więcej żeby rączki dobrze leżały w dłoni, a szerokość i długość paska była wygodna.

Środek także musi być wyjątkowy. Rozmieszczenie kieszeni i paska z karabińczykiem w torebce worku także ma znaczenie. W każdej naszej torebce worku znajdziecie trzy całkiem spore kieszenie. Jedna z nich jest kieszonką na zamek, dwie następne to kieszonki wsuwki. Jedna z nich na telefon a druga trochę większa na drobiazgi. Dodatkowo mały dzyndzel do przypięcia np kluczy, oraz długi pasek z karabińczykiem.

Całość torebki worka zapinana jest na zamek lub na zapięcie magnetyczne. Jeśli torebka, którą wybrałyście nie zapina się tak jak Wam odpowiada. Wystarczy, że napiszecie taką informację do nas, a my już wszystkim się zajmiemy.

Dla tych którzy szukają prezentu.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą torebkę worek dla Was, wprowadziliśmy możliwość haftu personalizacji, we wnętrzu torebki lub w dowolnym jej miejscu. Nie da się ukryć, że to idealna opcja dla tych z Was, które chcą użyć naszej torebki damskiej na prezent.

Torba worek to absolutny MUST HAVE każdej kobiety idealna na co dzień, doskonale sprawdzi się w drodze do pracy, na uczelnie czy imprezę.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.