Weekender bag

Torebka damska duża na co dzień czyli weekender bag.

Na co dzień przy wyborze torebki sugerujemy się ne tylko wyglądem i formą lecz przede wszystkim wygodą. Ma być wygodnie, ładnie i praktycznie. Taka jest właśnie nasza torebka damska. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby idealnie układała się do ciała, co więcej żeby rączki dobrze leżały w dłoni, a szerokość i długość paska była wygodna.czytaj więcej

Model torebki damskiej dużej Sophie jest adresowany przede wszystkim dla mam, bo to o nich myśleliśmy projektując go. Naszym celem było zaprojektowanie czegoś co pomieści wszystkie potrzebne rzeczy Twojego dziecka. Ważna dla nas była Twoja wygoda ale także istotne było to aby torebka damska duża nie wyglądała jak dla dziecka. Tak jak ma to w zwyczaju większość toreb na pieluchy adresowanych do mam.

Zatem nasz model wyróżnia “dorosły” wygląd i środek, który odgrywa tutaj kluczową rolę. W standardowej Sophie – torebce damskiej dużej, znajdziemy sporą kieszonkę na zamek i dwie kieszenie wsuwki na drobiazgi. Do tego długi pasek z karabińczykiem i mały dzyndzel do przypięcia np. kluczy. Kieszonki, które mają wszytą gumkę, umieszczone na wszystkich czterech ścianach torebki, pomagają utrzymać porządek i sprawiają, że wszystko ma swoje miejsce. Torebka pomieści butelki, pieluchy, przewijak oraz dodatkowe ciuszki a także wiele innych rzeczy. Torebka damska zapina się na zamek i posiada wygodne krótkie rączki jak i długi pasek z regulacją.

Dla tych którzy szukają prezentu.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą torebkę damską dla Was, wprowadziliśmy możliwość haftu personalizacji. We wnętrzu torebki lub w dowolnym jej miejscu. Nie da się ukryć, że to idealna opcja dla tych z Was, które chcą użyć naszej torebki damskiej na prezent.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.