Blog

Torebka z falbaną jako jedno z zamówień indywidualnych.

Dzisiaj będzie historia pewnej torebki z falbaną. Kto obserwuje beautifulthings od dawna, wie, że sporą część Waszych zamówień tworzą tzw. zamówienia indywidualne. Nie da się ukryć, że zawsze szukacie czegoś wyjątkowego dla siebie lub na prezent i wtedy wybieracie opcję zdobienia haftem. Jeśli chodzi o haft, możliwości są nieograniczone, bo można wyhaftować inicjały, imię, dowolny tekst lub grafikę. Są też tacy, którzy przesyłają własny pomysł, zdjęcie lub rysunek. Tak było też i tym razem. Stała klientka wysłała zdjęcie torebki z falbaną. Jeśli chodzi o tkaninę, zawsze to ja ją proponuję i wysyłam różne warianty do wyboru. Ale tym razem Pani Regina sama o to zadbała. Kupiła sobie odpowiadający jej materiał i przywiozła go osobiście.

Falbany, wykroje i paski.

Zamówienie indywidualne – pierwszy krok to stworzenie szablonu, wykroju (oczywiście po dogadaniu wszystkich szczegółów tkaninowych). Może to dziwnie zabrzmi ale jak się okazuje nie zawsze tworzę szablony do rzeczy które szyje. W tym jednak przypadku musiałyśmy sprawdzić wielkość torebki czy nie będzie za duża, lub za mała. Wykrój torebki z falbaną stanowi mega długi pasek i zwykła klasyczna torebka hobo-worek. W tym przypadku półokrągła, chociaż jak wiecie u mnie hobówki są kwadratowe. Całość miała być zamykana na zamek i mieć głęboką kieszeń w środku, do tego krótkie rączki i odpinany pasek z regulacją. Całość wykończył dodatkowy frędzel dołączony do rączek.

W zamówieniu indywidualnym Pani Regina zrezygnowała całkiem z haftu personalizacji. Ale musicie przyznać, że i tak bez tego torebka jest jedyna w swoim rodzaju. Powiem Wam szczerze, że tego typu zamówienia jak ta torebka z falbaną uwielbiam. Zawsze jestem mega ciekawa, co tam klient sam wymyśli a jak widać fantazji Wam nie brakuje. Zawsze mówię , że z Wami nie da się nudzić.

Zamówienie indywidualne Pani Reginy wygląda naprawdę bajecznie, oceńcie sami.

A jeśli i Tobie marzy się jakaś torebka którą masz w głowie, zapraszam do kontaktu, razem na pewno coś wymyślimy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Zobacz nasze nowe produkty
Przewiń do góry
skórzana torebka

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj -10% rabat na pierwsze zakupy.